Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ovladači grafiky AH3450

Dobrý den
Koupil jsem si grafiku do AGP, je to ASUS AH3450. Kartu strčím do slotu připojím napájení, najede windows, nainstaluji ovladače z přiloženého CD, restartuji a start windows (XP SP 3) skončí na černé obrazovce. Resetuji najedu do nouzového režimu, ovladač odeberu, pak najedu do normál.režimu a pokusím se ovladač instalovat pomocí správce zařízení ve windows, těsně před dokončením instalace, skončí windows na černé obrazovce a musím resetovat PC. Kartu jsem zkoušel v jiném PC, bez problému jsem ji nainstaloval. Deska v problémovém PC je EPOX EP-8K9AI, ve správci zařízení nevidím jiný problém s ovladači. Windows jsem instaloval nově.
Díky za rady

Kupil som si túto grafiku a celý počítač mi výrazne spomalil ako keby nemal dosť pamäte alebo tak. hry ktoré bez problémov šli na grafickej karte s výkonom kamennej tabuľky teraz nejdú alebo sekajú. Viete mi niekto poradiť? mám 1,5Gb ramky, dosku MS 7030 kn8 neo 1verzia, 2,8 procesor (dávno čo neviem aký) ovládače dosky mám správne, na grafiku sú podla systému tiež v poriadku..