Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hd 4850 1 gb nebo hd 4870 512 ?

Zdravim .
rozhoduju se mezi temito dvemi grafickymi kartami .
chci hrát hry.
az zlevni tak bych si asi chtel poridit GTA4 .
takze se ptam ktera z nich bude ve hrach obstojnejsi . a jeste bych se chtel zeptat jak velky je vyhon mezi temito dvema cipy.
bral bych levnejsi , protoze mam moznost jeste vymenit svuj monitor 17 CRT za 22 LCD.
dik

Nevím kolik bude mít ten tvůj monitor 22" lcd rozlišení ale počítám že 1680x1050. Pro všechny hry kromě GTA IV na to stačilo 512mb paměti /bez aa*64 a podobných kravin/ čili ber 4870. Na GTA IV se vyser, však i producenti PC verze srali na uživatele.

To Jezisek:
Už jsi si objednal tu graf.kartu BFG GTX 260? Pokud ano,tak kde - u toho www.nabizim-vse.cz z Havířova?
Ptám se i proto,neboť jsem si ji objednal také a přišlo mi v pátek emailem,že objednávka byla převedena na firmu www.torael.eu a že se vyřizuje...Aby to nebyl nějaký fígl,apod. - alespoň už se to řešilo na czechcomputers.cz,kde přes svátky daly cenu taky do 4.tis.,a pak stejně nebyla k dispozici (tedy za tu cenu...nyní ji tam prodávají za "nekřesťanských" 7.176,- Kč a to je už docela pěkný rozdíl).
Dále ji přes svátky nabízeli na eshop.100mega.cz za velmi přijatelných 3.569 Kč,ale s poškozeným obalem ve výprodeji,ovšem opět už nebyla k dodání...Je to všechno okolo té karty takové zajímavé a zvláštní.I když si myslím,že za tu cenu do 4.tis. by v rámci nějakých slev,nových modelů,ceny dolaru a hlavně cen v zahraničí být měla i bez nějakého fíglu...No,uvidíme,jak řekl slepý a necháme se překvapit ::):>::?: (doufám,že ne negativně)

Milí ogaři, řeknu vám jedno. Já včíl bývám v cizině ze synem, asi deset roků, hlédám mu děcka a těch výmyslů, her na tom počítaču, ani ně nemluvte. Já jim říkám, děcka, nějaků pěknů pěsničku, třeba s Jarků Šulákovů, to si neposlechnete lebo aspoň knížku. Nic, to je jak mluvit do duba! Ale k věci. Tož aj tak, přeju vám, ať tů kartu zeženete.