Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kurzorem

Dobrý večer,
měl bych poněkud záhadný problém, se kterým jsem se zatím nesetkal. Z ničeho nic se mi během práce na počítači začal kurzor velmi pomalu přesouvat k levé straně monitoru. S myší mohu běžně pracovat, ale jakmile myš zastavím, kurzor se pomalu psunuje dokud se o levou stranu obrazovky nezastaví, kde se pak trhaně třese. Pokoušel jsem se několikrát restartovat počítač, myš odpojit a zapojit a snažil jsem se upravit něco v nastavení v ovládácích panelech ale všechno marně. Přiznám se že je to velmi nepříjemné a byl bych vděčný za jakoukoli radu

Díky

No, to jsem jště zapomněl- mám optickou myš a podložku vůbec nepoužívám, takže povrch je povrch stolu...stříbrný, neflekatý.
Nehledě na to, jak sem uvedl, myš jsem i vypojil, co jsem asi uplně neupřesnil je, že i přestože myš byla vypojená, kurzor se stále pohyboval.