Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Digitální televizní vysílání

Dobrý den, můžete mi, prosím poradit s digitálním televizním vysílánim na PC? Ve Windows XP Home Edition mám kartu AVerTV Hybrid+PF PCI. K ní je připojená střešní anténa. V AVer Media 6 funguje FM rádio, digitální rádio, analogová televize (i ČT2, kterou televize připojená ke stejné anténě nenaladí) ale z digitálního televizního vysílání funguje jenom zvuk. Obraz se ukáže jenom při funkci Náhledu 16-programů ale až po přepnutí na následující kanál. Děkuju.

Těžko uhádnout příčinu, obecně bych zkusil znovu dát automatické ladění všech přijímaných kanálů, případně se kouknout na Nastavení (video,audio, programy). Taky se může stát, že TV karta koliduje s čímsi v compu (to jsem viděl u Hauppage). Takže popř. odinstalovat a znovu nainstalovat vše k TV kartě.

Děkuju za odpověď. Nové lazení nepomohlo, škoda. Nějaký problém bude asi v komunikaci s monitorem. Digitální vysílání můžu poslouchat, foti, nahrávat, ale ne se na něj rovnou koukat. Ve vlastnostech možnosti nastavení AVerTV je taky neaktivní možnost nastavení monitoru, která je u analogového vysílán plně funkční... Nešlo by to ještě nějak jinak než tou přeinstalací?

Před pár dny jsem to řešil u švagra. mrkni na správce zařízení, jemu tam tenhle kus HW kolidoval, pomohla automatická instalace dreveru z NETu. Další problém byl v nastavení. On se nechal unést tím, že má anténu, proto jí v nabídce odklepl. Správná volba ale byla DVB-T. Potom TV šlapala bez problémů.