Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém zřejmě v klávesnici

Ahoj,mám takový problém: přestala mě makat základová deska ,takže jsem byl nucen jí odvést na reklamaci.Jenže jsem nechtěl čekat na vyřízení reklamace bez PC a tak jsem pořídil novou desku (ASUS M3A-H/HDMI za původní MSI).Teď však když hraju hry přes klávesnici tak se mi zasekává zvuk i obraz.divné ale je že když hraju přes gamepad nebo volant nic takového se neděje a vše jede v pořádku.Klávesnici mám Chicony KB-0401.Ovladače jsem zloušel aktualizovat (i z cd dodaného s kl.)ale samozřejmě nic! Mohla by to zkutečně dělat ta klávesnice? Nebo bude problém jinde? Díky za radu.

Myslím že toto není můj případ.Mechanika s tím nebude mít nic společného!Já mám problémy s klávesnicí.O tom cd jsem psal že to cukalo i na novém disku s novým systémem akorát že né nainstalovaná hra ale hra z cd.

Jestli je klávesnice do PS2, zkus nějakou do USB (a naopak).

Vymontuj desku z bedny a nech to složený jen tak na stole. Je možný, že se při montáži dostalo něco pod desku, co teď dělá paseku. Za zkoušku nic nedáš.