Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde TV v IE7pro

Prosím o pomoc-nespustím žádnou TV v prohlížeči IE7Pro(streamovky,iDnesTV,ČT24,sportovní živáky.....nic,jen funguje Youtube)Mám XP s AdobeFlashPlayer10 a Silverlight.Před pár dny to šlo normálně a najednou zničehonic tma!!Díky za pomoc

No já už nějakých 7 let používám původní IE6 na WinXP v uživatelském účtu a zatím jsem ještě problém s viry ani jinou havětí neměl. Antivirus jsem už asi před 2 roky odinstaloval a antispywarem projedu PC spíše ze zvyku tak jednou za čtvrt roku. PC používám téměř výhradně na prohlížení internetu.