Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna pamětí TRANSCEND CL5 za rychlejší

mám RAM 4x DIMM DDR2 512MB 800 TRANSCEND CL5 JM (nevím jestli to stačí, ale víc jsem toho nevyčet)zapojené do DUAL. Vyplatí se je vyměnit za nějaké rychlejší aby bylo zrychlení zřetelné? A pokud ano tak za jaké?

ASUS M2N-E
AMD A64 X2 3800+ EE
MSI RADEON X1950PRO 256MB
HD WD CAVIER XL WD2500KS 250GB SATAII 300 16MB CASE
FSP400-60GLN FORTRON 400W ATX
WIN XP HOME

dík

Změna předmětu, původně: výměna pamětí (host)

Tak v tomhle ti rychlejší RAM moc nepomůže.
Spíš zkontroluj, zda ti něco nebrzdí systém (jeho výkon). Nějaký rezidentní program, spyware a podobně. A taky, jestli je vše správně vyladěné v biosu, nainstalované a správně nastavené ovladače atd... Defragmentovat disk a provést další údržbu.