Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tip na novej software

Zdravim. Už dlouho jsem si (krom aktualizací) do svýho PC nepořídil nic novýho. Mám namysli nějakej novej softík. Ne snad že bych nějakej nezbytně potřeboval, ale spíš si nemám s čim hrát :-). Hry jako takový mě nějak bavit přestávaj a tak jsem přemýšlel o nějakym alespoň trochu užitečnym programu, kterej by mě alespoň nachvíli zabavil po dobu než se ho naučím správně používat. Mělo by to být něco, co ale ani pak nesmažu - tedy něco, jak jsem již říkal, užitečnýho (např. kalendář). Určitě nedůležitej je i vzhled onoho prográmku. Máte někdo nějakej tip? (mám WinXP SP3, MCE)

Když jsi nenapsal oblast, čeho se má program týkat, to je těžký. Někdo ti doporučí grafický editor, někdo hudební program a další úplně něco jinýho.

Naznačil kalendář, tak vyzkoušej výborný Rainlendar. www.rainlendar.net

Nebo se poohlédni po nějakém z genealogických programů (tvorba rodokmenů), s tím se dá taky slušně vyblbnout.

Dík všem za reakce. Moc konkrétní jsem v zadání opravdu nebyl. Je to proto, že asi sám nemám představu, co vlastně hledám (znáte to - když máte večer u televize na něco chuť a nevíte na co... - tak to je přesně můj případ).
No ale pár kritérií ze sebe přeci jen vysypu - asi by ten program měl umět česky a být free. Na změnu celého OS jsem zatím nemyslel.
Je docela divný že XPéčka v sobě nějakej kalendář v zákl. výbavě už neobsahujou.

Na změnu celého OS jsem zatím nemyslel

live CD neni zmena systemu, vypalis to a v BIOSu nastavis jako prvni boot z CDromky a ono se ti to spusti z toho CDecka, vubec to na tvuj pevnej disk nepristupuje a muzes se v tom vrtat, jak chces. Zmeny se samozrejme neuchovaji, je to proste na odzkouseni a pokud nemas co delat, tak je to docela dobra zabava na dlouhe zimni vecery. :-)