Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nVidia 9600 GT - monitor hlásí, že nemá signál

Mám graf.kartu nVidia GeForce9600gt a mam problém po zapnutí pc vůbec nakopnout monitor.Monitor hlásí,že nemá signál z pc.PC sestava je v záruce.

Změna předmětu, původně: grafika!!!!!!!!
Příště takový dotaz zamknu, dokud se nenaučíš napsat normální titulek. (host)

Pak to vzadu v bedně vyp.a zap.a po obnovení syst.Windows to za chvilku naskočí.

Takže je už všechno v pořádku, nebo jak? Uvědom si, že u tvého PC nikdo z nás nesedí a tudíž neví, co jsi z navrhovaných věcí udělal a co se stalo. Podle tvého prvního popisu to vypadalo, že je monitor bez signálu- nefungující PC, nebo jen GK. Najednou píšeš o Windows... Teď se situace změnila?

Ráno zapnu PC na mon.se napíše MONITOR GOING TO SLEEP a že nemá signal a mon.přejde do úspor.režimu.a PC chvilku hučí.A nic se neděje.Pak to vzadu v bedně ručně vyp.a zapnu(asi z el.sítě)a po úplném obnovení syst.Windows(to mon.už zobrazí) cca za4min.naskočí plocha a pak už to funguje jako ted.Bedny hrajou.Dik

Takže co? Z toho, co jsi napsal si můžeme udělat několik závěrů:
1.Už to funguje, problém vyřešen
2.Funguje to, protože jsem udělal něco ( Co?) z toho, co jste mi navrhovali
3.Funguje to pořád stejně - to je jak?
4.Problém přetrvává- funguje to jen po restartu vypnutím a zapnutím na zdroji