Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s harddiskem - po obnově dat zmizelo místo

čau,mam problem s hardiskem:mam 2 disky,1.systemoy,2.datovy-no a na tem datovem me nesla otevrit slozka download(na ni bylo 111gb) a hazelo to hlasku adresar je poskozen nelze otevrit,tak jsem pouzil Power data Recovery a data z te slozky jsem dostal zpatky,jenze tych 111gb me ted nekde zmizelo a zybytecne me to zabira disk(nemozu je pouzit-111gb)takze prosim o radu jak techto 111 zbytecny gb smazat!! predem dekuji za odpoved!

Změna předmětu, původně: Problém s harddiskem (host)

Asi máš Windows a asi máš systém souborů NTFS?

Pravým myšítkem na disku, Vlastnosti, Nástroje a dát Kontrola chyb (Scandisk)

Máš zapnuté zobrazování skrytých souborů? Jestli ten Power Data Recovery nevytvořil na disku D: nějaký skrytý záložní soubor?

Když to nepomůže, podívej se do Správce disků (pravým myšítkem na Tento počítač - Spravovat - Správce disků) jak to tam vypadá?