Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak Formátovat pevný disc z Biosu

Ahoj chi si naformátovat pevný disc z Biosu,do Biosu se dostanu a přes cd-rom bych chtěl naformátovat pevný disc.Mám Windows XP Home a z plochy mi nejde naformátovat disk. Když kliknu na disc-D pravým tlačítkem dám formátovat a vyskočí mi oznámení že musím ukončit programy,ale vše mám vypnuté i antivirák a přesto se oznámení opakuje.Prot to chci udělat z Biosu přes Cd-rom.

Dík Martin:beer:

"........po běžném provozu jsem uvedl počítač do režimu spánku a mezi tím došlo k výpadku proudu........" jojo, rezim spanku je fajn...... ;-)
Tak si tam potom zapni (z hlavy tipuji nazev) kombinovany rezim - tzn. jede sice rezim spanku, ale jeste si to preventivne ulozi i do toho Hiberfil.sys...