Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova vymazaných súborov

Omylom som z c-éčka vymazal (shiftom)adresár.No neviem názov .Dokáže Restoration vyhladať posledné vymazané súbory.Alebo pomocou iného programu.Zatial s C-éčkom nehýbem.
Ď.

Díky za radu, zkoušel jsem prog. Rekuva zdánlivě šlo všechno oka ale když jsem otevřel obnovený soubor v excelu tak tam tabulky nebyly. Dobře maká Magic Uneraser 2.0, ale zkoušel jsem jen neregistrovanou verzi takže mi to sice ukázalo "ztracený" soubor ale nemohl jsem si ho obnovit.

Ked nevidis tabulky tak uz asi boli data na disku prepisane inymi datami (ten disk je systemovy? si na tom PC dalej pracoval a instaloval na ten disk nejake dalsie programy? Ak ano tak sa necuduj).
Mozes skusit opravit ten dokument nejakym toolom na opravu office dokumentov, mozno tam este trochu dat mas.