Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UPC a nízká rychlost stahování

Několik měsíců mají uživatelé internetu od UPC problémy se stahováním - je to
popsáno na různých fórech,myslím že je zbytečné popisovat detaily.V poslední době jsem začal zaznamenávat taky podobné problémy.Jde nějak objektivně zjistit, jestli opravdu UPC blokuje porty, využívané pro stahování ? Při měření rychlosti je vše OK, ale při stahování např. z Rapidu je realita dost jiná :( .Odhad doby stahování ve Firefoxu je asi 1 : 10 oproti realitě, v Keriu je vidět víceméně pravidelné kolísání rychlosti od 100 % do O %.Nestahuji větší věci tak často, aby mně to výrazněji vadilo, ale dost nerad platím za služby, které nedostávám...

No ja mam UPC a kdyz neco stahuju z Rapidu, tak je to naprosto v pohode, ale kdyz jsem u segry a neco jsem ji stahoval z Rapidu, tak se to neustale kousalo a jelo to na min nez polovicni rychlosti nez u me doma. Segra ma taky UPC a oba mame Easy a na Rapidu stahuju jen pres FREE.

Takze to nechapu, proc u me to jede a u ni ne.

(PC jsou cisty, zadny spyware ani na jednom.)