Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakuje okno ,,zadat heslo k síti

Při spuštěném internetu mi často na obrazovku vyskakuje okno,,Zadat heslo k síti". V něm jsou kolonky SERVER, UŽIV.JMÉNO, HESLO. Všechny jsou už vyplněné i heslo a poodkliknutí OK nebo Storno nebo zavření okno zmizí ale po čase( nyní snad už po minutě) se objeví znovu. Jinak ale všechno funguje bez problémů. Prosím o radu, jak se toho zbavit. Předem děkuju. Jo je to v prohlížeči Mozila Firefox.

No, tak to je dost podstatná vada.

Ale když jen napíšeš, že ti nepřijímá zprávy, tak se z toho nic nedá poznat ani poradit. Nikdo neví, jak to máš nastavené, odkdy ti to nejde přijímat, atd... a tahat to z tebe všechno jako z chlupaté deky, to nikoho dlouho bavit nebude.

To že nepřijímá jsem zjistil až teď ,když jsem zkusil poslat z jiné adresy a teď mi už nejde Outlok ani otevřít.Takže dík za rady ale to už tady asi nevyřešíme. Zatím to vzdávám. Pokusí se vrátit bod obnovení systému na zpětné datum a uvidím. Díky ahoj.

Outlook hlásí tuhle chybu :
Úkol pop3.seznam.cz - přijímání ohlásil chybu (0x800CCC92): E-mailový server odmítl vaše přihlášení. Ověřte své uživatelské jméno a heslo ve vlastnostech účtu. Klepněte v nabídce Nástroje na příkaz E-mailové účty. Odpověď serveru: -ERR Authentication failed (Authentication failed)
V nastavení účtů jsem vše zadal správně. Účet jsem i odstranil a znova založil ale pouze odesílá a stále nepřijímá

seznam vyžaduje přihlašovací jméno ve formě username@seznam.cz (nebo třeba @email.cz), heslo by mělo být aktuální, které funguje na webovém rozhraní.

Zkusil ses přihlásit přes web? To funguje? Třeba má "jen" Seznam zase nějaké potíže :-) S ohledem na "kvalitu" jejich služeb bych se ani nedivil..