Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem operační pamět

Jak sníím pracovní pamět která běží na 71 procent. Prosím o návod jak se tam dostanu
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)

Přehled informací Hodnota
Pracovní paměť
Celkem 446 MB
Obsazená 345 MB
Volná 101 MB
Využití 77 %

Swapovací prostor
Celkem 1053 MB
Obsazená 385 MB
Volná 668 MB
Využití 37 %

Virtuelní paměť
Celkem 1500 MB
Obsazená 730 MB
Volná 769 MB
Využití 49 %

Physical Address Extension (PAE)
Podporováno operačním systémem Ano
Podporováno procesorem Ano
Aktivní Ano

Problémy a doporučení
Doporučení Instalujte více pracovní paměti pro zvýšení výkonu systému.

512mb není pro xp zrovna nejvíc, i když se s tím žít dá. ubírá ti z toho rezervovaná paměť pro vga videoram. uber ji v biosu, předpokládám že notebook - zvláště s tak malou pamětí - nemáš k dětinskému hraní her.

ale po startu obsazených 345mb je špatně, správce takového systému by měl viset v průvanu.
spusť ten starter nebo msconfig, a povypínej všechny zbytečnosti v "po spuštění", zkontroluj co bere tolik paměti.