Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem S Mozillou 3.0.5.

Dobrý den,mám taký menší problém s Mozillou Firefox,odkedy som su ju aktualizoval na 3.0.5 nechce mi otvorit podstránky,dajme tomu diskusiu,predtým mi vyskočilo male okno a bolo to v poriadku,ale teraz mi to nejde.vie niekto poradit?

Ano v inom to ide,proste mi zobrazi tie hodiny ked nieco robi a vypise hotovo ale sa nic nedeje.aj opera aj IE mi to v pohode zobrazi.ale ta mozilla ma teraz doraza,ked uz ju ani neviem po vypnuti znova otvorit,zase len hodiny a nic.

no je to divne ale ono mi ani nejde odinstalovat,ci ani nic podobne,mi vypiduje ze zavrite firefox pred odinstalovanim,a pritom mi nejde,tak som to vymazal z registrov,dal som tam 3.0.0 verziu,zapol som,islo mi vsetko,zavrel som prehliadac,a nejde mi ani spustit,len ked restartujem pc,a potom o tych oknach nehovoriac,tiez zase nejdu..

no ja som samozrejme pozeral svoje procesy ale ono mozilla nejde vobec,kedze mi nejde otvorit tak ju tam nemam,preto som ju vymazal z registrov aby som tam vedel dat inu verziu.mam spustit pc v safe mode a tam ci to pojde?v novom profile?to ako urobim.?

no asi hej cize mam zapnute blokovanie vyskakovacich okien?na 3.0.4 to slo ja som nic neprenastavoval od tej novsej,tak nechapem,a napriklad,ked si chcem ulozit stranky ktore som pozeral aj pri najblizsom spusteni to sa tiez uz neda,len mi vypise zavriet karty a nie ulozit a ukoncit.a vlastne mi zmizli aj addony ktore som nainstaloval..

no vo vyskakovacich oknach to nie je,ja neviem co tomu je,ale ked zavriem prehliadač tak nanovo ho nespustim zase len hodiny a hotovo mi pise.len po reštarte ide zas/PC/.IE7 mam tiez tam to sice ide vsetko ale ten prehliadac je strasne pomaly dakedy trva aj minutu kym mi nieco nacita.