Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nainstalovat .NETFramework?

Dobrý den všem. Potřeboval bych radu. Po provedené reinstalaci W2K se mi nedaří nainstalovat
.NETFramework verse 2. Dříve to chodívalo. Mám 4 verse: 1.1, 2.0, 3.0, 3.5. Ani jedna nejde.
Pro W2K je snad verse 2.0. Navíc mi po naběhnutí systému vyskočí vyskakovací okno,které mi sděluje:
Please set registry key HKLM\software\microsoft\.NETFramework\InstallRoot to point to the .NETFramework install location. Nevím jak na to reagovat. Najde se někdo, kdo by mi poradil?
Předem děkuji všem.

Tuším, že nejdřív musíš nainstalovat novou verzi (3.0) mrkvosoftího instalátoru. Zkusím pohledat, taky jsem s něčím takovým kdysi zápasil.

Tak pokud mé záznamy nelžou, tak jsem nejdřív musel nainstalovat KB884016-v2-x86, což by mělo být ono.