Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace firefoxu

Dobrý den,

mám dotaz související s nedávnou aktualizací firefoxu.

Nedávno jsem si nainstalovala nejnovější firefox, pomocí nabídnuté aktualizace a od té doby začaly moje problémy. Nyní při každém startu firefoxu se mi zobrazí stránka firefox byl aktualizován. Jak se toho zbavím? Nyní mám firefox čistě nainstalovaný a pomocí mozbackup překopírovaný můj profil a problém je stejný....

Nějaká rada?

Díky

Istalovali ste to pod admin uctom?

Skusil by som odinstalovat, vymazat vsetky subory (z Program files/Mozilla Firefox ale aj v Documents & settings zanechava na niekolkych miestach subory!), opat stiahnut a nanovo instalovat. Skuste potom FF niekolkokrat spustit, ci je v poriadku a az potom importovat stary profil.

ps: dajte si hladat vyraz Firefox na celom systemovom disku, aby ste skutocne objavila vsetky zanechane subory a adresare.

MozBackUp-om importujte len tie veci, ktore potrebujete. Mozno robi sarapatu nejake rozsirenie, to neimportujte a tak dalej. Prip. skusajte pokus omyl, postupne importujte najprv zalozky - skuste, potom hesla - opat skuste, ci funguje spravne, az nakoniec budete vediet, kde je problem. Ine ma nenapada.