Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nVIDIA GEFORCE 8600GT

Ahojky momentálně řeším problém s grafikou,mohli by jste mi prosím říci něco bližšího ke grafice nVidia GEFORCE 8600GT,můj syn mi neustále tvrdí že je slabá a jsem z toho docela vedle,zvládne snad přenos s digitální kamery?Nebo s tím grafika nemá nic společného?Může s ní hrát hry?Fakt díky za všechny informace

-------------------------------------------------- ------------------------------

Úplně vpravo BS452E - je jich jenom málo, používá se jako zdroj 1000V na nějaké významné univerzitě, asi Harward
Když postupujeme doleva, vidíme BM450 - elektronkový a kvalitní osciloskop Tesla, nahoře na něm je BM565 - bohužel rozbitý, nemám germaniové tranzistory či co tam je špatného, ještě výše na něm je časovka z BM430 - rozebrán na součástky.
Dále vlevo je měřič indukčnosti, kapacit a odporů - šikovná věcička, potom můj nejvzácnější kousek - Křižík, funkční, zachovalý, potom C1-91 (BTW je na prodej, kdyby měl někdo zájem, za 3500,-Kč), dále na té polici vlevo je zdroj 0-70V a kalibrátor osciloskopů, pod ním generátor průběhů a dole úplně vlevo je měřič zkreslení.

Stačí? Všechno je nakupované na Aukru nebo na různých inzertních serverech.

PS: Psal jsem to narychlo tak jsem možná něco přeskočil nebo přehodil, musím ještě do školy.