Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 3D akcelerátor

Dobrý den,

potřebuji si koupit novou výkonější grafickou kartu. Když se podívám do počítače přes Everest, je tam uveden i 3D-akcelerátor. Ten je součástí grafické karty nebo je to samostatný díl, který bych měl vyměnit i s grafickou kartou? Nebo je to jen SW?
Děkuji.

Pokud tomu nerozumíš (jako že určitě ne, protože místo typu základní desky jsi z Everestu opsal typ sběrnice), tak odnes PC do nějakého servisu či prodejny a vznes svůj požadavek přímo tam. Oni už budou vědět, co tam bude pasovat.