Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde TV ani Radio

Piše my to Program Windous Media Player nemůže přehrát soubor.Je-li soubor na internetu,připojte se.Je-li soubor umístěn na vyjimatelné kartě,vložte tuto kartu.Zadnou kartu nemam a na internetu jsem.Prosím o radu

Mam nový nb TOSHIBA Satelite L350.OS XP prof. přeinstalovaný z Visty.DVD mi přehrát už jde.,stím mi pohl kmochna.Jde mi spouštění Tv a Radia přes veb.Mam WMP11 a nevím jak dál.Zkoušel jsem tvý rady i přeinstl.wmp mám tam TCP,ale je tam lomítko předním to nevým z hlavy.Přesto dík za tvůj čas