Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahovače

Ahoj chtěl bych se zeptat jestli někdo nezná nějaký dobrý stahovač, nechci žádné stahovače z rapidu. Stačilo by mi abych tam skopíroval třeba 20 linků a pak jen počkal až se všechny postupně dostahujou. Neznáte někdo takoví? PS: Kdyby takoví byl tak prosim návod jak vložit ty linky.

uloz.to je pěkně debilní server, srovnatelný s rapidshare. Zde ti bohužel "normální" stahovač nepomůže, protože ti stáhne link na stránku, která teprve spustí odpočítávání do downloadu a po určité době se teprve refreshuje a dá ti link na požadovaný soubor (nehledě na to, že tam možná bude i něco jako Captcha a musíš správně opsat písmenka/číslíčka, aby tě to pustilo dál)