Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejdou USB a flešky

Zdravim, jsem tu s dalším problémem. Na počítač mi nejdou žádný flešky a ani USB. Možná nemám nějáký drivery, nebo je to v něčem uplně jiným.

Děkuji za odpovědi.

asi nie

XI-626 - to je k wifi karte
DVD T.S BOHEMIA - to neviem, ty sa musis pozriet co je na tom dvd
MICROCOM - najskor k nejakemu modemu ale podobnemu produktu od microcomu
USB 2.0 Card Reader/Writer All In One - to je k nejakej citacke pamatovych kariet

takze hladaj dalej