Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnova stracenych dat a jejich oprava.

Zdarec, sestre jsem vymazal zivotne dulezite soubory. Nastesti se mi je podarilo obnovit. Ale problem je v tom ze je nemuzu spustit, rezpektive word pro ne nemuze najit pismo. Nevite nekdo jak se to da spustit??? Opravit??? Je dost mozny ze jsem vam nedal dostacujici informace. V tom pripade se klidne ptejte. Byl bych moc vdecny pokud by jste mi pomohly.

Obnovoval jsem to recuvou. Popravde receno jsem to zeslonil pri formatu. Skrz sit jsem posilal dulezity data do sviho disku. Ale NEchtene jsem je smazal:(. Z toho potrebuju obnovit nekolik textovych dokumentu. Na disk jsem bohuzel nakopiroval 20 GB mene dulezetych obnovenych dat. Nicmene tady sem ti na ne hodil link, aby ses na to podival sam: texty.zip