Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejde vypalovat.. Toto píše:

Dobrej den, dneska jsem se snažil vypalovat, ale nejde :(. Zkoušel jsem naformátované do DVD (přes VSO ConvertXtoDvd) nic, tak jsem pak zkusil přes CDBurnerXP a to mi hodilo hlášku:

chyba zařízení:(197120) Could not write to Disc (LBA: 0 Length: 32).
No Seek Complete. - 0x030200

Nie. Ani nie je nikomu jasne co to je u teba "naformatovany film".
Napis co konkretne tam chces vypalit (napr. velkost tych dat), cim presne (typ vypalovacky a media). Skus dalsie/ine medium. Skus prepnut nastavenie disk at once na track at once.

Vypalovacka inac funguje? (vies na nej precitat nejake predtym napalene DVD?)