Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Norton 360 a deinstalace

Dobrý den, mám problém. Používal jsem antivitový program Avast! Home, který jsem chtěl odinstalovat a to jsem taky udělal, ale když jsem se potom kouknul do centrum zabezpečení tak mi to ukazovalo že mám nainstalovaný Norton 360, který tam byl na začátku když jsem si notebook kupoval a z kterého jsem ho odinstaloval. Co s tím?

http://translate.google.com/translate?hl=cs&ie=UTF -8&u=http%3A%2F%2Fhelp.lockergnome.com%2Fvista%2FA V-program-shown+-center-ftopict39385.html&sl=en&tl =cs&history_state0=

Otevřete příkazové okno (Start / Spustit -> cmd.exe) a spusťte následující
commands: příkazy:

net stop winmgmt net stop winmgmt
cd /d %windir%\system32\wbem cd / d% windir% \ system32 \ softwaru WBEM
ren repository repository.old ren repository repository.old
net start winmgmt net start winmgmt

Překladač bohužel překládá i kód :/ takže

net stop winmgmt
> cd /d %windir%\system32\wbem
> ren repository repository.old
> net start winmgmt