Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem pri zapínani PC

Zdravim poradnu..
Pri zapinani PC mi vybehne tahle
[http://img266.imageshack.us/img266/7285/img2977me4  .jpg]
Po par tvrdych restartu nakonec Win nabehne a jede bez problemu..Muzete mi nekdo poradit,jak se toho zbavit?

Upraveny link na obrazok. Pre buducnost: ked chces vlozit obrazok tak treba vkladat link obrazku a nie link na my.php (MM..)

Dik za radu...Uz mi to jednou udelalo askusil jsem tenhle prikaz,ale nepomohl..Jeste bych dodal,ze RAM-ky som pred tydnem daval novy,tak doufam,ze RAM-kama to nebude..

Edit:/ Dekuji za opravu prispevku na foto.Totiz,dle navodu na poradne uz na ImageShark mi png "moznost" nenabiehla..

Ked to raz nabehne a raz nenabehne, tak to moze byt aj RAMkou (otestuj pomocou memtest86 napr. z ultimate boot CD - stiahnes .iso, napalis z obrazu, nabootujes z neho). Alebo si pri manipulacii v PC nieco povytiahol napr. kablik od disku apod, skus vsetky kable pozatlacat. RAM vytiahni a znova vloz nech sa precistia kontakty.

Vseobecne ta hlaska znamena ze to nevedelo najst nejaky subor na disku alebo je poskodeny, ked to raz ide a raz nie tak nie je subor poskodeny, ale mas tam nejaky HW problem. Skontroluj aj BIOS taktovanie a napatie RAM modulov, dufam ze sa nic nesnazis pretaktovat.

Ono do BIOSu niekedy ist treba, skontrolovat prip. prenastavit ak to automaticky BIOS nenastavil spravne.
Mas tam okrem tych novych RAM aj nejake starsie RAM moduly? Ak ano tak moze im stacit nizsie napatie a BIOS to nemusi vediet automaticky nastavit spravne. Skus len tie 2 nove RAM moduly, stare skus vybrat.
Skus ten memtest. Alebo www.goldmemory.cz (tiez treba vyrobit cd z .iso, a nabootovat z neho)

S tym memtestom uz vim,uz jsem to delal..K tem novym RAM-kam jsem daval starsi A-DATA(2x512),ale nechteli se "hlasit"(pritom byla stejna frekfence,casovani...),tak jsem je vyhodil a nechal jen ty novy..Koukal jsem do BIOSu schvalne pred i po zandani RAM-ek a nic se nezmenilo a jak jsem uz psal,slo to(asi bez 3dnů)uplne v poradku..
Proto jsem z toho nejak vykolenej..