Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí harddisk

Ahoj mám problém mám externí disk Western digital 500 GB a včera když jsem přeinstalovával windowsi tak jsem dal omylem odstranit oddíl tohoto disku a počítač ho od té doby vůbec nenačte. Zkoušel sem dát i vytvořit znovu oddíl, ale musel bych ho zformátovat a to nemůžu jsou na něm důležité věci poraďte fakt si nevim rady předem děkuji.

Pouzit nejaky program na obnovu particie (partition recovery, testdisk), ked uz si tam znova dal vytvorit particiu vo Win (tym sa mohlo uz nieco prepisat) tak uz potom asi len program na obnovu dat (napr. getdataback).
Vacsina su platene, testdisk je zdarma, www.google.com. Skusil by som najprv testdisk a obnovit particiu.

Ked su to dolezite data a nebudes 100% isty ze v tych programoch vies co robis, tak to radsej zver niekomu skusenejsiemu