Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se sestavou (grafika)

Dobrý den mám tady na vás experty celkem složitý dotaz a žádám vás o pomoc :)
Mám problém, že když hraju hru tak se po neurčitém čase ukáže na monitoru No Signal a takový klasický sekavý zvuk :( Nedá se nic jiného než restart PC ... Dělá mi to pomněrně dlouhou dobu a už si nevím rady a ani nikdo v mém okolí proto se obracím zde :) Už jsem zkoušel dávat nejnovější ovladače na grafiku, vysát PC, namazat procesor, zkontroloval jsem i pořádně grafickou kartu jestli se dobře chladí a jde větrák ... jestli je dobře zapojena a do ní i monitor ... ale všechno je správně tak tedy nevím ...

Hardware:
ASUS A7V880
AMD Athlon 2600+
4x 512 MB RAM
Ati Radeon 9800 Pro
HDD 250 GB

Monitor ASUS 22, 2ms
WinXP SP2

Když jsem googloval našel jsem na nějakém zahraničním fóru podobný problém ale jelikož nejsem tak zdatný v Aj tak jsem tomu mocv neporozuměl ;-)
Link: http://www.hardwareanalysis.com/content/topic/4407 6/

Předem děkuji za pomoc s pozdravem Petr ...

Pokud se ti to nechce šroubovat, můžeš o to požádat souseda, ale asi se mu nebude chtít.
Zdroj totiž není s deskou spojen žádnou datovou sběrnicí, ani neobsahuje žádnou "inteligentní" elektroniku pro komunikaci se zbytkem PC, takže žádnej program nedokáže identifikovat zdroj. Musíš se podívat na štítek.