Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tvorba www stránek

Dobrý den potřebuji radu, začala jsem pracovat jako úvěrový poradce ,a potřebuji si vytvořit svoje www stránky.
Včera jsem si zkoušela stránky zdarma ,Webnode ale adresa je trochu složitější

www.pujckybezpoplatku.webnode.cz

Je mi jasné že pokud budu chtít adresu www.pujckybezpoplatku.cz ,že za to budu muset zaplatit, ale zajímalo by mě jestli nemáte přehled kolik to stojí, zatím bych chtěla co nejlevnější,a hlavně jednoduché jako jsou , tyto co jsem zkoušela, díky za rady Jana

například www.station.cz. klepněte na to a vše se dozvíte. Já jsem tam také od prvopočátku svého webování a jsem maximálně spokojený. Pomocí klikání si jednak zaregistrujete doménu a jednak vám dají prostor podle aktuální nabídky. Technická podpora funguje bezvadně a téměř okamžitě vám poradí když vám něco nejde.