Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spouštění DVD

Ahoj potřebovala bych poradit. Dám DVD s filmem i originálním do počítače a když ho chci spustit, nebo to DVd otevřít píše mi to naformátovat disk a já nevím jak se toho zbavit. Zkusila jsem odinstalovat skoro všechny vypalovací programy ale píše se to pořád. Mám Windows Vista. Prosím poraďte. Děkuji.

Nějakej zmatek, ne? ,,Zkusila jsem odinstalovat skoro všechny vypalovací programy''. Snad přehrávač DVD je potřeba .
Jde to otevřít v Comanderu ? Objeví se složky a soubory na DVD nahrané? Pokud jde aspoň to, tak přinejhorším spustit soubor s příponou .vob