Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kam až půjde technika u DVD atd.?

Zdravím,
zajímal by mě Váš názor, kam směřuje vlastně "videotéka". Měli jsem VHS kazety, ty nahradily DVD a teď se objevily Blue-Ray disky...
Zvyšují se pevné disky u DVD přehrávačů - teď jsem viděla prodávat 500 GB.
Moje domněnka je, že jednou bude mít člověk prostě všechno video na pevném disku rovnou v přehrávači zálohované na druhém pevném disku. Je to uskutečnitelné?
Měli jsem filmy na VHS, pak jsem předělávali na DVD a teď to zase vypadá na Blue-Ray. Mně už to nebaví pořád předělávat ;-). Má to smysl? Není lepší si počkat na finální verzi?
Dík za Vaše názory :-)
Jana

Na jakou finální verzi? To je chiméra... Čekání rovná se skončit jako onen nebohý hříšník v pekle. Jednoho dne ho navštíví Lucifer, ať si onen hříšník hodí kostkou. Padne-li mu šestka, jde ven; padne-li něco jiného bude v pekle navždy. Když si nebud chtít hodit, přijde Lucifer opět další den; pokusy na hod jsou dva. Další den tři atd atd. Netřeba zdůrazňovat že bránou pekla onen hříšník neprojde, poněvadž čeká a čeká na šanci hodit si šestku a nehází. Takhle je to s nákupy nových a novějších věcí.

Pardon za OT.