Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava

Ahoj lidi, rozhodl jsem se pro sestavení herního pc. Muzete mi poradit jakou desku,procesor,ramky,grafiku koupit na hraní dnesnich her a take aby mi to nejaky ten patek vystacilo?? Muzete mi k jednotlivym komponentum napsat pribliznou cenu.. Paja33

Pro dnešní hry je rozhodující grafický výkon a tedy rychlejší procesor ti nepomůže ale i tak jsou možnosti velké stavěj PC na platformě AMD - je levnější a bohatě stačí i na delší dobu.
pokud jsi finančně omezen tak grafiku ATI ale i tady neprohloupíš -
tedy CPU pro hry buď dvou jádro AMD X2 6000+ nebo 6400+ nebo univerzál AMD Q4 9550 (50 je opravená revize B3 vhodná na hry i multimedia) tedy čtyř jádro do nového PC je dostatečné pro nové hry nehledě na budoucnost + možnost využítí 4 jader na video atd
Grafika je dnes na nové hry podle rozlišení :
ATI HD 3870 (19 až 22" monitor)
ATI HD 4850 nebo 4870 podle financí (22 až 24" monitor ale i LCD nebo plasma TV)
Desky Asus nebo Gigabyte
čipové sady 790xx
můžu potvrdit že tento odkaz je velmi solidní a recenze je poctivá :
http://www.ddworld.cz/procesory-a-pameti/megatest- 9-grafik-proti-13-procesorum-co-se-vyplati-ko-26.h tml