Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení videa

Jak odstranim zobrazení informací při spuštění videa skoncovkou avi? Na obrazovce je v levem hornim rohu napsáno: audio trek:
input destripction 48000hz atd....
Navod jak to odstraním dik za pomoc

Aha, tak to by mohlo být spíš, než v playeru v přehrávacích filtrech (nebo jak říkáte v kodecích). Většinou se zobrazí nějaká ikonka vedle hodin dole na liště. Tam by mělo být v nastavení vypnout v OSD doplňkové informace.

Berto spíše teoreticky, když není jasno jaké filtry jsou spuštěny.