Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7

Dobrý den.Chtěl jsem se zeptat.Pokud stáhnu Betu z internetu a udělám upgrade windows vista(legální smaozřejmě).Bude nainstalovaný windows 7 legální?Někde jsem četl,že je to možné.Je to pravda?Docela bych tomu i věřil,protože Visty mají jít na windows 7 Updatovat.Ptám se jen ze zvědavosti.

Až bude Beta1 oficiálně vydaná, tak bude obsahovat revizi smlouvy EULA. Dodržováním myslím prostě dodržování - když tam bude napsáno, že při používání Windows Seven musíš mít permanentně růžový pytlík na hlavě a podupávat nohou do taktu "Kočka leze dírou pes voknem", tak to budeš muset dělat, jinak je používáš nelegálně.

Protože neexistuje finální verze Beta1 EULA, nelze teď s jistotou říct víc, jen to, že dost lidí předpokládá že se EULA k Windows 7 bude měnit. Např. v současné EULA je napsáno: "You may install Windows 7 Beta on as many computers as you want."

Lze důvodně očekávat, že Vladimírem zmíněná EULA stanoví povinnosti uživatele poněkud odlišným způsobem, zřejmě v tom smyslu, že při používání Windows Seven musí uživatel mít permanentně na hlavě pytlík s logem MS a podupávat nohou do taktu "She Came in Through the Bathroom Window"...

PC Translátor jako activeX - bohužel nevlastním, tak nevím. :-( . Jsem čučel na Max fórum a dělají to přes CLSID pluginů http://forum.maxthon.com/viewthread.php?tid=70694& extra=page%3D1

Pokud by ti vyhovoval google translátor, tak zde: 2318 označíš větu, přeloží se věta, neoznačíš nic, přeloží se stránka.

A do budoucna na všechno: peče se verze 3, Začíná prosakovat, že to pojede i na jádře WebKit (Gecko by byl masochismus). Tak se nechme překvapit ohledně activex.

Na českých pirátských fórech je již ke stažení betaverze nového operačního systému Windows 7 od Microsoftu, přestože oficiální zkušební verze by měla být dostupná až za několik měsíců. Uživatelé si však začali u nové verze systému stěžovat, že jim poškodila jejich MP3 skladby. Microsoft v úterý chybu připustil, na vině je prý multimediální přehrávač Media Player 12.

něco na tom bude; všim jsem si že media player z xp při přehrávání některých mp3 mění jedich datum, zjevně chce svévolně měnit nějaký tag.
dá se předpokládat, s verzí wmp12 a s neutuchjící snahou ms rozhodovat o uživatelových datech, že to poněkud při editaci cizího "nepřátelského" formátu přehnali.

A take by mohli u uzivatelskeho uctu mit zaskrtavatko "uzivatel neni debil", ktera by zrusila co pet minut vyskakovaci okno ze po aktualizaci je treba restartovat (zvlast pri hrani her je to desive nasravaci), zrusila by kazdy restart hlasku, ze pocitac muze byt ohrozen a ruzne podobne otravnosti.

tady je sranda jako vždy,vy si asi vystačíte mezi sebou ne? Win 7 v testovací verzi beta 7000 (momentálně 7003) je velice stabilní systém,víte co je beta? To je test alfa ve kterém se projeví problémy bez jakékoliv zodpovědnosti výrobce. Testuji (zkouším) 7 a musím uznat, že se jedná o v podstatě vistu , ovšem v dopracované podobě. Po instalaci systém už nepotřebuje konfiguraci sítě nebo instalaci ovladačů,to je automatické a asi o polovinu rychlejší než celá instalace XP nebo Vista. Testy systému jako takového pro Vás nebudou nijak zajímavé,(uživatelské účty),ale vyprovokovaná BSOD je celkem slušné překvapení. Po restartu systém hledá (a najde) problém a následně ho po odsouhlasení odstraní. Update z vist na 7 je údajně plánovaný pro uživatele, kteří si Vistu koupí v tomto roce. Ale kdo by věřil slibům? Tak, terč máte, začněte střílet, umím kličkovat.

Kazdy Win doteraz bol nefunkcny aj v dobe vydania final verzie (a sfunkcnil sa az niekedy v second edition alebo v SP minimalne 2), nechcem si predstavit jeho nefunkcnost v dobe rok pred final.
P.S> beta znamena len tolko ze su tam uz pozadovane funkcie ale neboli este otestovane. So zodpovednostou to nema nic a MS nezodpovedal nikdy za ziadne skody (keby zodpovedal tak uz davno skrachoval).