Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto rychle poradte prosím spěchá to - chybí word

na vanoce jsem dostala nové pc a chci dělat do školy ale chybí tam word díky wewe
je tam windows vista - kdyby byly xp tak je tam word normálně ?
Změna kategorie, původně: Operační systémy (karel)
Vlákno zamykám, už mě nebaví mazat odkazy na wa*ez. A ten co je sem vkládá brzo poletí. (anarchist)

Je to tu sice dost OT, ale výjimečně je to mnohem zajímavěšjí než původní téma ;-)
Ono mnohdy někdy ty free věci jsou lepší než placené...
Třeba Openoffice.org používám i přesto, že mám instalovány i legální MS Office 2007 (nekupoval jsem to já, jen využil jednu ze 3 instalací, co nabízí domácí verze). Sám jsem je původně instaloval, protože jsem nechtěl kupovat Office ani používat ukradené, nikdy bych neřekl že je budu upřednostňopvat před legálními MS Office.