Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nový PC

Ahoj, potřeboval bych poradit ohledně koupi nového PC. Chci si koupit nový počítač(stolní) a tak sem se tak rozhlížel. Využití v mém případě hlavně hry. Rozmezí asi tak 18-25tisíc našel sem si dva docela ucházející.

http://www.alza.cz/alza-gamebox-wcg-certified-d977 53.htm

http://www.onlineshops.cz/pocitace-komponenty/hp-p avilion-pc-m9462-cs-q9300-4gb-2x500gb-dvd-rw-15in1 -gf9800-1gb-dvb-t-wifi-wvhp/

Co myslíte jakej je lepší nebo se víc vyplatí? Nebo nevíte o nějakém lepším za podobnou cenu?
Děkuji moc Michal

Mám dojem že ta první byla někde zrecenzována a už tehdy bylo v diskuzi rozebrané že je o dost dražší než složené díly. Připlácíš tam za "certifikát že na něčem pdoobným před rokem smažili profihráči".Chtělo by to nechat si spočítat někde v nějakém blízkém pc obchodu cenu ať to můžeš porovnat. Peněz na to máš relativně dost tak bych chvilku vybíral.

No zkus si na nekterem e-shopu treba na te alze nakonfigurovat svoji sestavu presne podle tvych pozadavku na kolik by te to vyslo. Podle me to bude levnejsi nez ty dve uz hotove sestavy, ktere jsi vybral.
Navic za ty prachy podle me se da udelat i novejsi grafika, preci jenom 9800GT je sice vykonna, ale uz ma taky nejakej ten patek za sebou. Volil bych novejsi kartu GTX (bud levnejsi 260 nebo drazsi 280, podle penez).