Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zrušení zarovnávání barvy v tiskárně HP

Ahojte, chtěla jsem se zeptat jestli někdo neví jak zrušit zarovnávání barvy v tiskárně? Mám HP1500 multifunkční, koupila jsem si černou barvu a nejde ji zarovnat, protože nemám barevnou barvu, která je nutná k vytisknutí zarovnávací stránky. Nechce se mi za barevnou vyhazovat peníze, když je nevyužiju.A při každém spuštění tiskárny mi to tiskne zarovnávací stránku a nejde to zrušit. Poradí někdo?

Zarovnani zrusit nejde. Musis ji zarovnat
Coz znamena vytisknout zarovnavaci stranu, s kompletnimi barvami - cernou a nejakou barevnou, zde asi modrou, vlozit na skener,zmacnout tlacitlo skenovat na control panelu, a tim se zarovna. Takze pokud uz nemas barevnou, musis si koupit novou, nebo ji prechytracit, ze pouzije alignment page ze stejne tiskarny od kolegyne.
Nebo ti muzu poslat alignment page emailem.