Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Vista - problemy s nabehem plochy

Ahojte, nevite nejake programky nebo jak postupovat co prohlidnout, windows vista premium na Dell notebooku, po zadani hesla do prihlas okna se objevi jen cerna obrazovka a kurzor, tim to skonci. Musi se dat po resetu pri spusteni rezim VGA, pak se plocha normalne zobrazi. Na podruhe nepomohlo ani to, jindy se to podari nahodit normalne. Co dela furt tak po zadani vypnout to zustane vyset v rezimu odhlasovani, stale se jen toci kolecko ...
Zkousel jsem dat rezim obnoveni, tam neco probehlo ale nenabizi datum ke kteremu bodu se vratit ....
Zkousel jsem v programu autoruns prochazet programy po spusteni v registru ale nic tam podivneho neni. Spyboot nasel jen jeden problem ... Nevim co s tim.

zacal by som preinstalovanim vsetkych ovladacov (chipset, grafika, atd) a pokusom o odvirovanie (napr. prescanovat pomocou superantispyware). Ono ale ked je posahane nieco systemove tak to je ako hladat ihlu v kope sena, hlavne u visty, odzalohovanie dat a reinstall/recovery byva casto rychlejsie.
P.S. body obnovenia skus obnovovat aj ked tam neni datum, nejaky si skus vybrat, nahodne :))