Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nazor na monitor

Poprosil bych o názor na tenhle monitor Samsung 24" SM 2493HM piano černý. Nebo aspon vseobecne jestli jsou samsungy dobré nebo mám raději volit jinou značku. Díky za názor či zkušenosti.

Díky za názory, ale přečetl jsem si je až dnes po tom co jsem ho koupil, dlouho nikdo nereagoval a príspěvek už byl dost daleko tak jsem to vzdal. Zatím nelituji, jsem hodně spokojený. I ty pozorovací úhly jsou lepší než jsem čekal podle recenzí. Jinak používaní bežné,web, filmy, kancelář, vyjímečně nějaka hra. A za těch 8100 myslím že good.