Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konverze z MP3 do audio

Prosim o radu, kamaradka ma nejake cd s MP3 formatem zvuku a potrebuje to prehravat na stroji ktery je starsi a umi jen klasicke audio, hledam konvertor ale zatim vsechny pokud jsem cetl to umi opacne tedy z audio do cehokoliv. Je neco co to umi opacne? Dekuji za radu. Petr

na hodně starém pc prostě neumí starý windows media player přehrávat mp3, ale asi ti nikdo nebrání tam jakýkoli přehrávač doinstalovat - co já vím, třeba winamp?
hodně starý pc bude mít hodně malý disk, tam bys s nekomprimovaným audiem velké divadlo neudělal. a přece jen je člověk rád, když si bez problémů přetáhne stejnou skladbu do své mptrojky nebo do telefonu.

Tazatel preci nepsal nic o nejakem PC, to by asi dotaz znel jinak, nebo ne? Psal jsem to sice trosku neobratne ale upresnuji jde o jakesi radio s cd prehravacem, a ta konverze se netyka celeho MP3 zaznamu ale jen vybranych soucasti, skousim dodane rady a doufam ze to zvladnu, ja bych nejradsi koupil neco co to umi ale s nekteryma blondynama neni domluva mozna, tedy mimo te jedne cinnosti. Zatim dekuji Petr