Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyuka win32 API

prosim o radu. neviem akou literaturou zacat s vyukou win32 api? ovladam c++, len by som to chcel vo vizualnej podobe (GUI). kupil som si uplne nevhodnu knihu, ktora mi je na nic (programovani v microsoft visual c++), je to neprehladne programovanie s vyuzitim MFC. kedze uz mam dost podloziek pod stol, rad by som kupil nieco, co naozaj ocakavam.

Ono nema moc cenu knizku kupovat. Pokud ovladas C++ tak pro tebe nebude prilis problem pouzivat Win32 API resp. se na to adaptovat :) Myslim ze zminovana dokumentace na msdn.microsoft.com je pro tebe nejlepsim resenim. Pokud chces ale opravdu knizku tak mohu doporucit knizku od Charles Petzold. Vice informaci najdes zde: books.html.