Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kuriozita

Když jsem stahoval nové ovladače od HP.Objevily se mi klasické důvody co mě ke stažení a nové instalaci vedlo.Je tam však něco co mě docela překvapilo: To acquire software / drivers because I downgraded my operating system (e.g., Windows Vista to Windows XP).To je na tom ten OS opravdu tak špatně?

Ano je na tom tak spatne. :) Kamoska si kupila novy HP notebook (neviem co presne ale je tam 2GB RAM a nejaky intel cpu tusim dualcore) s Vista-business, presla na to z Macintosh notebooku a mala doslova sok - s tym sa este 3minuty po starte neda robit niekde kliknes kurzor sa zmeni na cakaci a cakas, cakas, cakas jak idiot a visty hrabu a hrabu a hrabu po disku jak jebn*te. Original instalacia nezavirena a bez dodatocnych SW (a nespomaluje to antivir, ked sa tam da antivir bude to este 2x pomalsie). Pre niekoho kto mal predtym MAC je to sok jak svina. XP su ked uz nic tak aspon sviznejsie, ze z toho clovek nedostava infarkt.