Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router Asus RX3041

Mám takový problém a chtěl bych poradit.Mám dva PC které mám zapojené na internet přes router.Jel 4roky a loni těsně před svátkami zkolaboval.Zakoupil jsem nový router Asus RX3041 jede ale po nějaké chvilce se mi přestanou načítat stránky s tím, že je Mozilla nemůže najít. Mam asi tušení v čem je problém.Je v něm nastavení Firewall a mam tušení že to způsobuje on.A já nejsem schopen najít jak ho zakázat.V tom starém routeru SMC 7004VBR to šlo bez problému.Manuálu nic tam nepíši,aspoň co jsem se divala a pochopil.Děkuji za radu a snad jsem to napsal k pochopení.

to je možné, že ho máš napsané dobře. Ale to nic neznamená. DNS a DNS forwardér jsou dvě úplně rozdílné věci.

Přečti si alespoň první díl článku o diagnostice - tam najdeš vše potřebné (nebudu to neustále dokolečka psát - od toho ten článek/články jsou) a napiš sem výsledek.

P.S.: Odkazy na články jsou zde v sloupečku vpravo, je tam vidět i odkaz na 3. díl.

V poctatě net jede na obou PC ale stane se je to pravidlo ne po určité době ale zkrátka brouzdám a cirka po 30min se chci kouknou na poštu a naskočí stránka že ji Firefox nemůže najít a že si mam zkontrolovat zapojení sítě nebo Firewalla už se nedostanu na žádnou stránku přitom net jede Skype ani stahováni se nevypne.Jen stránky nejdou otevřít.Musím router vypnout a pak to zase na chvíli jede.Dle návodu jsem vše provedl opingování a vše proběhlo v pořádku