Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafiku pro HTPC

Ahoj,
mam starsi PC HP dx6100MT(P4 na cca 3GHz, pamet 512MB (ale bude rozsirena, toho bych se nebal), deska s PCIe 16x) a rikal jsem si, ze by se to dalo pouzit k stvoreni nejakeho htpc, jen nevim jakou grafiku pouzit. Melo by to opravdu slouzit jako multimedialni centrum, ale mozna bych si tam i neco zahral :-). Nemate nekdo zkusenost s nejakou rozumne drahou (do 2000) grafickou kartou, ktera by zvladala hlavne HDTV. Diky

pro "herní" HTPC je dnes zcela jasná volba HD4670, cena je v rámci tvých požadavků, spotřeba do 75W, dá se koupit nebo předělat jako pasivně chlazená a výkon odpovídá HD3850,což je i dnes ještě možno považovat za herní kartu.