Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OFFICE XP

Dobrý den
Kolik stojí legální OFFICE XP
za druhé jaký je rozdíl ve spotřebě elektrické energie když použiji plochý monitor místo co mám 17 klasika a jaký má spotřebu notebook od klasického PC? díky

nejlevnější studentská licence/pro domácnost stojí cca 1100kč, je to akce s off2007.
přesněji řečeno je to 3-licence, jenže žádnou jednolicenci koupit nejde (krabicová verze za 12.000 tě asi nezajímá, oem instalace mají jako podmínku koupi většího hw).

lcd monitor si na sebe v úspoře elektriky za dva roky vydělá. pokud plánuješ koupi, 19" je dnes minimum, vzhledem k módní širokoúhlosti výrobců je skoro nutné brát ještě větší úhlopříčku.