Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kompatibilita pamětí

zdravím poté co mi odešla deska zbyly mi paměti s označením PC2-3200-333. když jsem se koukal po nové desce tak všechny začínaly od PC2-3200-400 a více, chci se zeptat jestli mi ty staré paměti poběží i v té nové desce, která už je na o třídu vyšší typ pamětí. díky

Mas v tom gulas, to cislo za tym druhym "-" je nezmysel resp. neznamena to 333MHz.
PC2-3200 su vzdy 400MHz, keby boli 333MHz tak by boli PC2-2700.

Hlavne sa uisti ze su to PC2-3200 a nielen PC-3200 tie by si do noveho PC nestrcil. Ale aj tak su pomale dnes sa pouzivaju aspon 2x rychlejsie (aspon PC2-6400) a keby si ich dal do noveho PC tak by ti spomalili aj nove RAM na polovicu. Predat alebo vyhodit.