Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Demontáž větráčku

Zdravim poradňáci,
potřeboval bych poradit, jak vyndat větráček (na obrázku). Drží ho dva kolíky, dají se zmačknout (je cítit odpor pružinky), ale větráček nejde ven, mám strach použít sílu. Potřebuju ho vyčistit a namazat, hrozně řve při startu PC.
Díky.

Aha, ono to tam nebylo pořádně vidět, pokud nesjedu dolů.
Nejsem si jist, ale možná budeš muset vyndat celou desku a zespodu už to půjde. Ty dva kolíky - nejde je pod čepičkou podebrat a vytáhnout samotný kolíčky? Slouží jako čepy, kdy rozevřou spodní širokou část, aby nemohla projít dírou zpět.

A nedá mi to nezeptat se - ty máš tu raritu, že na desce je PCIe a AGP dohromady?