Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou grafickou kartu..?

Dobrý den
Potřeboval bych poradit s výběrem grafické karty.Přímo va hře MotoGP mě vysadila grafika.Od té doby doby i přes aktualizace ovladačů grafika nefunguje ale pouze v 3D,jinak vše funguje v pořádku.Grafiku mám od roku 2005 a to Radeon 9550.Nepotřebuji grafiku vysokého super výkonu,postačí mě na klasické postarší 3D hry jako GTA SA,Crisis,Half Live atd.PC konfigurace.............AMD Sempron 2600+,1,61GHz,1,00GB RAM,zdroj 350W,Zákl.deska MSI ale nevím přesné označení.....díky za radu.boges

Problém....zakoupil jsem na Aukru graf.kartu Win Fast A400TDH-6800 po odinstalování staré Radeonky 9550 a založení nové do slotu špatně najíždí celý systém už od Dosu(je nečitelný)systém i tak najede ale na monitoru jsou svislé čáry,nainstaluju nové ovladače s přiloženého CD a po restartování již systém nenajede,monitor bliká a jsou na něm různobarevné obrazce..vrátím starou Radeonku a vlastně vše najede kromě 3D her...