Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové PC-(nějáký lepší nápad na změnu???)

Ahoj
Chci si postavit pc a nevím jestli jsem vybral vhodné komponenty.
Takže jestli máte někdo zkušenost a orijentujete se ta Vás prosím o radu.
Díky
Určení-Práce s Fotosoubory(Photoshop)a taky pařba CoD atd.

Zakl -Asus P5E Deluxe - Intel X48
Proc -Core2 Duo E8400
Chlad. -Noctua NH-U12P
Zdroj -Enermax MODU82+ 625W
Op.pam. -Patriot DIMM 4096MB DDR II 1066MHz
Graf. -Sapphire HD 4870 Toxic
Disc -Samsung Spinpoint F1
LCD -Samsung SyncMaster 2493HM
Case -Gigabyte 3D Mars

Později dokoupení druhé graf. do cros.

Podle me je zdroj akorat, kdyz casem uvazuje o dalsi grafice.

Do grafiky Sapphire bych nesel ani zadarmo, ale tady ti ji vetsina lidi schvali jako dobrou volbu.

Proc zakladni desku Intel X48 ? Nestacila by k tomu procesoru co jsi vybral nejaka levnejsi s P45 ? (rad se necham poucit.)